Think Up Culture!

Kültür ve yaratıcı endüstri alanında girişimcileri veya projeleri destekleyen hızlandırıcı program olan Think Up Culture!, Barselona, Minorka, Ibıza, Palma ve Arjantin’den sonra Originn’de gerçekleştirildi. Avrupa’da sektöründe bölgesel dönüşüm, turizm ve dijiltalleşme alanlarının öncülerini ağırlanan programda ayrıca, şehirdeki yaratıcı alanda çalışan kültür oyuncuları, mentorler, kamu çalışanları ve akademisyenler ile uluslararası fırsatlar, kültür ve yaratıcılıkta kadın, kültür ve yaratıcı endüstriler ile şehir ve bölgesel dönüşümler, bu alandaki iyi uygulamalar, dijitalleşmede yeni bakış açıları ve iş modelleri, lokal festivalerin genişletilmesi ve uluslararası alana taşınması, yaratıcı endüstilerde kaynak yaratma ve gelecek vizyonu üzerine yoğunlaşıldı.

Avrupa’da sektöründe bölgesel dönüşüm, turizm ve  dijitalleşme alanlarının öncülerinden Erika Rushto, Fiona Armstrong Gibb, LynneRobertson, Dr. Òscar O. Santos-Sopena, Cristina Gómez, Anna Aguiló, Mariona Luis seçilecek 8 girişime mentorluk verdi.

ORIGINN PNG.png

info@originn.com.tr  (0232) 700 00 27 

Kazım Dirik Mah. 296/2 Sk. No: 33 Bornova/İzmir 35100

 

© 2020 by Originn |  COPYRIGHT © ORIGINN |   TÜM HAKLARI SAKLIDIR |  KVKK Metni | Etkinliklerden Haberdar Olmak İstiyorum