top of page

28 May Sal

|

Originn | Coworkig

Ayın Konusu : Beyaz Yakadan Karadeliğe

28 Mayıs Salı saat 19:00’da Ömer Emre Orhan ile beyaz yakalı bir gezgin olmayı dinleyeceğiz.

Ayın Konusu : Beyaz Yakadan Karadeliğe
Ayın Konusu : Beyaz Yakadan Karadeliğe

Saat ve Yer

28 May 2019 19:00 – 21:00

Originn | Coworkig, Kazım Dirik Mah. 296/2 Sk. No: 33, 35100 Bornova/İzmir

Etkinlik Hakkında

İnsan Tasarımı (Human Design) kitabının Merak Kanalı bölümünde şu ifadeler yer alıyor: Sürekli yaşamın anlamını arıyor, başkalarının da ulaştığınız sonuçlarla harekete geçmeleri için onu ifade etmeyi arzuluyorsunuz. Doyumsuz merakınız başkalarıyla paylaşmak için bir şeylere ulaşma ya da yeni bilgiler edinme arzusundan vazgeçmiyor.

Merakınızı gidermenin bir yolu olarak, hep köşeyi dönünce ne olduğunu merak edip fikir ve inançlarınızı uyarmak için ilk elden deneyimlemek gibisi olmadığını hissederek, her türlü gezi ve seyahate çıkacaksınız.

15 yıllık beyaz yaka kariyerimde birçok geziye çıkma fırsatım oldu. Motosikletle 81 il, toplam 65 ülke ve sayısız şehir. Sayılar her zaman çok şey ifade etmese de geriye dönüp baktığımda esas motivasyonumun yolda olma hali olduğunu gözlemliyorum. Ve o yolun bana kattıkları. Sizlerle Gürcistan ve Mardin’e motosikletle seyahat edip, Hindistan’da Pushkar Gölü’nde suya gireceğiz ve Küba’nın organik tütün tarlalarına uzanacağız. Oradan Zanzibar’da güneşlenip, Tayland-Güney Kore arası Güneydoğu Asya’nın gizemli dünyasında gezeceğiz.

www.beyazyakadankaradelige.com

İlham almak ve yola çıkmaya niyet etmek için bekleriz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page