top of page

20 Ara Çar

|

Originn | Coworkig

Ayın Konusu : Yol Dersleri

Tası tarağı toplayıp hiç uzaklara gitmek istediğiniz oldu mu? Pek çok insan için dibe vuruş olarak kabul edilecek olaylar silsilesinin sonucunda Didem Mollaoğlu, tüm eşyalarını satıp, kedisini arkadaşına emanet edip, Nepal'e tek yön bilet almış. Ve geldiği nokta 16 ayda 15 ülke...

Ayın Konusu : Yol Dersleri
Ayın Konusu : Yol Dersleri

Saat ve Yer

20 Ara 2017 19:30 – 21:00

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Tası tarağı toplayıp hiç uzaklara gitmek istediğiniz oldu mu?

Pek çok insan için dibe vuruş olarak kabul edilecek olaylar silsilesinin sonucunda Didem Mollaoğlu, tüm eşyalarını satıp, kedisini arkadaşına emanet edip, Nepal'e tek yön bilet almış.

Ve geldiği nokta 16 ayda 15 ülke...

20.12.2017 Çarşamba günü Didem Mollaoğlu "Ayın Konusu"na konuk oluyor.

Kendi yolculuğunuz için ilham almak için bekliyoruz.

Tarih: 20.12.2017 Çarşamba Saat: 19:30 Katılım: Ücretsiz

Katılım için 0 (232) 700 00 27 veya info@originn.com.tr'den bize ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/didemmollaoglu/ https://gezizone.com/https://www.facebook.com/gezizone/

Didem Mollaoğlu Hakkında

1978 doğumluyum. Baba tarafından Hataylı, anne tarafından Konya Ereğlili, Samsun doğumlu, Kdz.Ereğli'de büyümüş, üniversiteyi Ankara'da okumuş, 15 yıl İstanbul'da Halkla İlişkiler sektöründe beyaz yakalı olarak çalışmış şimdilerde kendi halinde bir gezginim. Uzun yıllar çeşitli Halkla İlişkiler ajanslarında çalışarak SAP Türkiye, Garanti Ödeme Sistemleri, Mavi Jeans, Nike Türkiye, Chivas Regal, Peyman, Olmeca Tequila gibi markaların stratejilerini oluşturdum, basın iletişimini yürüttüm ve organizasyonlarını yaptım. Son olarak Turkcell Global Bilgi’de yaklaşık 6 yıl Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştım. Çalışma hayatım boyunca gezi en büyük tutkumdu. 2016 Ocak ayından işten çıkarıldıktan sonra, tüm eşyalarımı satıp yola çıktım. 16 ayda 15 ülke gezdim. Şimdi tek başına çıktığım bu yolculukta edindiğim tecrübeleri, aldığım dersleri paylaşıyorum.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page