top of page

13 Ara Sal

|

Originn | Coworkig

Burak Genç ile Miksoloji Kokteyl Yapımı

Yıla veda etmeden yeniden bizlerle olacak olan Burak, bu defa özel hazırladığı 3 çay ile evde hazırlanabilecek kokteyl tariflerini paylaşacak. Katılımcıların aktif bir şekilde dahil olabileceği yapımlar sonrası hazırlanan her kokteyl, aperatifler ile birlikte tadıma sunulacak.

Burak Genç ile Miksoloji Kokteyl Yapımı
Burak Genç ile Miksoloji Kokteyl Yapımı

Saat ve Yer

13 Ara 2016 19:00 – 21:00

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

American Juice Company’de bu konu üzerine 3 ay eğitim alan Burak; yenilebilir sebzeler, köklü ve yeşil yapraklı bitkiler ile baharatların aromalarını açığa çıkaracak reçeteler formüle etti ve etmeye devam ediyor.Şehrin en iyi kokteyl barları arasında gösterilen Edit Bar & Lounge’ın 3 yıldır bar şefliğini yürüten Burak Genç, miksoloji ile Umami Bar Improvemet’da tanıştı. 

Geçtiğimiz Haziran’da Milano’nun kuzeyinde Bruneck bölgesine konuk barmen olarak giden Burak, İtalya’da hem miksoloji üzerine atölyeler gerçekleştirdi hem de iki gün boyunca yerel lezzetler ile hazırladığı kokteylleri paylaşma şansı yakaladı.

Yıla veda etmeden yeniden bizlerle olacak olan Burak, bu defa özel hazırladığı 3 çay ile evde hazırlanabilecek kokteyl tariflerini paylaşacak.

Katılımcıların aktif bir şekilde dahil olabileceği yapımlar sonrası hazırlanan her kokteyl, aperatifler ile birlikte tadıma sunulacak.

Burak’ın kullanacağı malzemelerden bazıları zencefil, kuşburnu, lavanta ve bu tatlara uygun içkiler.

Atölye için ön kayıt gereklidir, iletişim için info@originn.com.tr

Yanınızda kağıt-kalem getirmeyi unutmayın

Atölye katılım bedeli 60 TL.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page