top of page

16 Eyl Cum

|

Bornova

CM_Izmir : Derinlik : Erhan Esirtgener

CreativeMornings İzmir'in "Derinlik" temasında bu ayki konuğu sualtı fotoğrafçısı Erhan Esirtgener 🤿📷

CM_Izmir : Derinlik : Erhan Esirtgener
CM_Izmir : Derinlik : Erhan Esirtgener

Saat ve Yer

16 Eyl 2022 09:30 – 10:30 GMT+3

Bornova, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Derinlik bir mesafe ölçüsüdür. Dünyaya tüneller açan bir kaya yarığı boyunca seyahat ederek, galaksimiz ile bir sonraki arasındaki enginliğe adım atarak veya kendi içimizde saklı gizemlere dalarak bunu hissedin.

Derinlik, görmenin veya anlamanın kolay yollarını reddeden bir alandır - okyanusun derin mavisine bir ışık tuttuğumuzda yüzeyden daha fazlasını göremeyiz. Anında yanıtlar çağımızda, bu direnişe kızıyoruz. İnsanları, yerleri ve fikirleri, derinliklerinde bulunan nüanslı ve çelişkili gerçeklerle boğuşmaktansa, düzleştirilmiş görüntülere indirgemek genellikle daha kolaydır.

Merakın size rehberlik etmesine izin verirseniz, kendinizi hangi derinliklere daldırabilirsiniz? Açık uçlu sorular sorun ve ortaya çıkacak yanıtları dinleyin. Sabırla, bu soruların daha fazla seyahat ettikçe dönüşmesini ve değiştirmesini izleyin. Uçurumda gözlerinizi kırpın, referans sisteminizi kaybedin ve tamamen yeni bir şey keşfedin.

Columbus edisyonu bu ayın temasını Derinlik olarak seçti ve Bryan Christopher Moss temayı illüstre etti.

16 Eylül Cuma günü saat 09.30'da Originn'de fiziksel olarak gerçekleşecek etkinliğimize sizleri de bekleriz.

Kayıt için 👉  https://creativemornings.com/talks/erhan-esirtgener

Erhan Esirtgener, 1976 Yılında Bursa’da doğmuştur. Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. 25 Yılı aşkın bir süre Finans Sektöründe orta ve üst düzey yönetici pozisyonunda görev yapmıştır. 2009 Yılında hobi olarak tüplü dalışa başlamış, SSI ( Scuba School International ) Dalış Eğitimi sisteminde 15 yılı aşkın tecrübesi ile SSI Assistant Instructor Trainer ünvanı ile üst düzey eğitmen statüsünü ve su altı fotoğraf ve video eğitmeni unvanını almıştır.2013 yılında sualtındaki eğitim tecrübesini su üstüne taşıma kararı almış ve çeşitli kurum ve kuruluşlarda Finansçı Olmayanlar için Finans, Etkin iletişim, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi, Motivasyon, Deniz Ekolojisi, Su Altı Fotoğrafçılığı eğitimleri vermeye başlamıştır.2020 Yılı itibari ile tüm ticari faaliyetlerini FORA AKADEMİ çatısı altında birleştirmiştir.Türkiye’nin ilk Kişilik envanteri olan Characterix Kişilik envanterinin Kurumsal satış yöneticisi ve danışmanlığını da yapan Esirtgener, Aylık bireysel gelişim dergisi Bigemag ın yazarları arasındadır. Ülkemizin tek su altı fotoğraf derneği olan Su Altı Fotoğrafçıları ve Filmcileri Derneği ( SUFOD ) Yönetim Kurulu Üyesidir. Mavişehir Rotary Kulübü üyesidir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page