top of page

29 Nis Cum

|

ZOOM

CM_Izmir : Kısmet : İlayda Pasiner

CreativeMornings İzmir'in bu ayki konuğu İlayda Pasiner ile "Kısmet" teması üzerine konuşacağız. ✨

CM_Izmir : Kısmet : İlayda Pasiner
CM_Izmir : Kısmet : İlayda Pasiner

Saat ve Yer

29 Nis 2022 09:30 – 11:00 GMT+3

ZOOM

Etkinlik Hakkında

Yıldızlar hizaya gelip iyi talih bizi ziyaret ettiğinde, bu kısmet olmalı. Beklenmedik bir rastlantı, çiçek açan bir başkasıyla tesadüfi bir karşılaşma, imkânsız hayallere açılan bir kapı. Kısmet sadece sizin için küçük bir zaman dilimi. Bu anların saf ve beklenmedik harikasına hayret ediyoruz.

Kısmet, Arapça “qisma”dan türemiş, birinin hayattaki payı anlamına gelen Türkçe bir kelimedir. Kısmet 1800'lerin başında İngilizce tarafından ödünç alındığında, anlamı ‘kader’ ve ‘talih’ olarak değişti. Filozof Barrett Holmes Pitner, hiçbir şeyin büyümediği bir kadere teslim olmayasınız diye, kaderinizi pasif bir şekilde beklemekten sakının, diye uyarıyor. Hayatınızdaki eşzamanlılıklara katılın. Kısmet üzerinize geldiğinde, evren sizi bir şeye dâhil ediyor. Ve siz onunla tanışmayı seçebilirsiniz.

Neleri iyi talihin işareti olarak kabul edersiniz? Hangi kısmet anları önünüze çıktı? Nasıl cevap verdiniz?

Istanbul edisyonu bu ayın temasını “Kısmet” olarak seçti ve Selin Çınar illustre etti ve Mailchimp, Global sunum ortağımızdır.

29 Nisan Cuma günü saat 09.30'da gerçekleşecek etkinliğimize sizleri de bekleriz.

Kayıt için 👉  https://creativemornings.com/talks/ilayda-pasiner

İlayda Pasiner kendisini gerçekleştirmek üzere hep yeniyi denediği, deneyimlerinden öğrendiği, sürekli gelişime inandığı bir hayat yolculuğu sürdürdü. Konfor alanından çıkarak hizmet ettiği organizasyonları da yeni tecrübelere açtı. Yolculuğu boyunca Siemens ve Sony gibi uluslararası kurumlarda 20 sene yöneticilik, liderlik ve üst düzey danışmanlık görevlerinde bulundu. Çalıştığı yapılarda çeşitli fonksiyonlar kurup, program ve projeler yürüterek sürdürülebilir gelişim sağladı. Liderlik ve işbirliği yaptığı ekiplerde insana değer ve katkı hevesi ile çalışmaktan kendini alamadı. İnsan hayatına dokunarak çalışmanın gerçek mesleği olduğunu fark ettiğinde kurumların ve bireylerin insan odaklı gelişimlerine öncülük etmek üzere yolunu çizdi. Bugün insan odaklı gelişimi teşvik eden ve insan hayatına dokunmayı doğal meslek edinen İlayda Pasiner, kurumlara ve bireylere dönüşüm duayeni ve eğitmen olarak hizmet veriyor.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page