19 Şubat Cum | ZOOM

CreativeMornings Izmir / Iraksak: Ece Öztan & Özgün Biçer

"Kırılgan dengeler ve büyük özverilerle zordan yürütülmeye çalışılan hayatlar, bu süreçte en çok neresinden yaralanıyor?" sorusuna cevap bulmak üzere "zor zamanlarda kesişen yaşamlarımızın hikayesi" olan ve pandemi dönemini konu alan "İŞTE HAYAT" kitabının yazarları Dr. Ece Öztan & Dr. Özgün Biçer
Kayıt Kapalı
CreativeMornings Izmir / Iraksak: Ece Öztan & Özgün Biçer

Saat & Yer

19 Şub 09:30 – 11:00
ZOOM

Bu Etkinlik Hakkında

Yaratıcılar, uygulayıcılar ve düşünürler olarak karmaşık sorunları çözmede nasıl daha iyi hale gelebiliriz? Bizim için gelecek vaat eden bir başlangıç ​​noktası, geleneksel olarak farklı kabul ettiklerimizle aynı alanlarda olmamızdır.

Değişim için alan bırakmaya istekli olduğumuzda, ayrılma anları güzel gelecekler yaratabilir. Bugün hayatınızda hangi değişim rüzgarlarını karşılamak istediğinizi düşünmek için bir adım geri atın.

Bu ayın teması "Iraksak" Creative Mornings Tirana tarafından seçildi, illüstrasyon ise Núria Tamarit tarafından yapıldı. Basecamp ve HEY tarafından Global olarak sunulmaktadır.

19 Şubat cuma günü 09.30-11.00 arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek etkinliğe aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMvceGrqD8oGtaklxvbq_tR3PQ1avEmoTGn

*Etkinlik dili Türkçe'dir.

Akademisyen Ece Öztan ve Marmara Üniversitesi Kalkınma Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Özgün Biçer kurucusu oldukları Bağ Etkileşimli Öğrenme Derneği ile toplumsal cinsiyet eşitliği eğitiminde daha büyük kitlelerde farkındalık oluşturmayı amaçlıyorlar. “Kırılgan dengeler ve büyük özverilerle zordan yürütülmeye çalışılan hayatlar, bu süreçte en çok neresinden yaralanıyor?” sorusuna cevap bulmak üzere pandemi dönemiyle birlikte zor zamanlarda kesişen yaşamların hikayesini konu aldıkları “İŞTE HAYAT” kitaplarını ise 2021 Şubat ayında yayınlamışlardır. Özgün Biçer ve Ece Öztan, nokta vuruşu röportajlarla pandeminin derinden sarstığı hayatlarla buluşuyor, sarsılan dengelere mercek tutuyor ve soruyor: HAYAT EVE SIĞDI MI?

Bu Etkinliği Paylaş