top of page

08 Haz Çar

|

ZOOM

EĞİTİM: ETKİ ODAKLI MODA PRATİKLERİ

Originn ve Ren Circle işbirliği ile geliştirilen “Etki Odaklı Moda Pratikleri” eğitimi 8-11 Haziran 2022 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

EĞİTİM: ETKİ ODAKLI MODA PRATİKLERİ
EĞİTİM: ETKİ ODAKLI MODA PRATİKLERİ

Saat ve Yer

08 Haz 2022 18:30 GMT+3 – 11 Haz 2022 13:30 GMT+3

ZOOM

Etkinlik Hakkında

Eğitimin Amacı ve İçeriği

Originn ve Ren Circle işbirliği ile geliştirilen “Etki Odaklı Moda Pratikleri” eğitimi, moda endüstrisinin tahrip eden yaklaşımına alternatif tasarım ve üretim yöntemlerini benimseyen, markalarında ve tasarımlarında sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlayan, tasarım yolu ile sosyal etki yaratmayı önceliklendiren tasarımcı ve girişimciler için strateji geliştirme rehberi niteliğindedir. Bu eğitimin amacı, karmaşık bir kavram olan sürdürülebilirliği anlaşılır, kolay erişilebilir kaynaklar aracılığı ile basitleştirmek ve bu soyut kavramın aksiyona dönüşmesini sağlamaktır.

Bu eğitim ile Sistem Odaklı Düşünme ile birlikte eleştirel tasarım pratiklerinin moda tasarım alanına uygulanmasının yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılar, başta kendi tasarım pratiklerini dönüştürerek büyük resimde tüm sektörde gerçekleşecek bir dönüşüme öncülük edecek araç ve yetenekleri edinebilecektir.

Eğitim; tasarımcılar, tasarımcı adayı öğrenciler, sürdürülebilir moda girişimcileri ve sektör profesyonellerinin gelişimi için özel olarak tasarlanmıştır.

Eğitim programı, eğitmen, kazanımlar ve materyaller ile ilgili deteylı bilgi için: circle.atolyeren.com

Ücretli olarak gerçekleşecek eğitime kayıt olmak için: https://atolyeren.com/tr/egitim-etki-odakli-moda-pratikleri/

*Eğitim kontenjanı 12 kişidir.

*ASKIDA BİLET: Örgün öğrenimine devam eden 2 öğrenci katılımcıya %100 burs sağlanacaktır. Burs imkanından yararlanmak için başvuru formunu doldurunuz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page