top of page

19 Nis Sal

|

Originn | Coworkig

Karınca Bitki, Kapalı Terrarium Atölyesi

Terrarium'un tanımı ve detayları üzerine bilgilendirme ile başlayacak atölyede, katılımcılar terrarium için kullanılabilecek malzemeler hakkında bilgiler edinecek, uygun bitkiler konusunda fikir sahibi olacak ve terrarium bakımını da yapabilecek hale geleceklerdir.

Karınca Bitki, Kapalı Terrarium Atölyesi
Karınca Bitki, Kapalı Terrarium Atölyesi

Saat ve Yer

19 Nis 2016 19:00 – 21:00

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Karınca Bitki, Kapalı Terrarium Atölyesi Uygulayıcı: Arzu Mermercioğlu

İçerik: Terrarium'un tanımı ve detayları üzerine bilgilendirme ile başlayacak atölyede, katılımcılar terrarium için kullanılabilecek malzemeler hakkında bilgiler edinecek, uygun bitkiler konusunda fikir sahibi olacak ve terrarium bakımını da yapabilecek hale geleceklerdir.

Her katılımcı bir kapalı terrarium uygulaması gerçekleştirecek ve atölye bitiminde kendi üretmiş olduğu terrariuma sahip olacaktır.

hakkında:Karınca Bitki & Peyzaj ve Arzu Mermercioglu

Karınca Bitki, Arzu Mermercioğlu'nun 2009 yılında Urla, İzmir'de hayata geçirdiği, dışmekan süsbitkisi üretimi gerçekleştirdiği atölyesi/butik fidanlığıdır. 1000m2'si kapalı, toplam 4000m2 alanda üretim gerçekleştiren Arzu Mermercioğlu succulent, yaşayan çerçeveler (dikey bahçe) konularında da uygulama ve atölyeler gerçekleştirmektedir.

Notlar: Katılımcılar için gerekli tüm malzemeler hazır edilecektir. Katılım bedeli: 150 tl + KDV Kayıt ve detaylar için: info@originn.com.tr ***Ön kayıt gereklidir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page