top of page

24 Ara Cmt

|

Originn | Coworkig

Kooperatiçilik Atölyesi

Son zamanlarda az tekrarladığımız, 'müşterek, ortak, eşit' gibi kavramları barındıran Kooperatifçiliği konuşacağımız atölyede; kooperatifçiliğin bir iş modeli olarak kurgulanması ve kooperatifçilik hakkında güncel teknik bilgilerini paylaşacağız.

Kooperatiçilik Atölyesi
Kooperatiçilik Atölyesi

Saat ve Yer

24 Ara 2016 15:00 – 16:00

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Son zamanlarda az tekrarladığımız, 'müşterek, ortak, eşit' gibi kavramları barındıran Kooperatifçiliği konuşacağımız atölyede;

Kooperatifçiliğin bir iş modeli olarak kurgulanması ve kooperatifçilik hakkında güncel teknik bilgilerin paylaşılmasınıj yanısıra;

Kooperatifçilik nedir? Kooperatif kuruluşu nasıldır? Kooperatif nasıl bir iş modelidir? Kooperatifln odağı nasıl belirlenir? Başarılı bir kooperatif işleyişi (yönetim ve finans) nasıl belirlenir? Kooperatifçiliği destekleyen araçlar nelerdir? sorularına yanıt aranacaktır.

Katılım Bedeli : 75 TL

Atölye Yürütücüleri:

Mehmet KUZU Genç İşi Kooperatif Kurucu Ortağı

Levent KAHRAMAN Genç İşi Kooperatif Ortağı

Genç işi Kooperatif Kimdir?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca tescilli bir Eğitim Kooperatifidir. Ortaklarının bilimsel araştırma–geliştirme çalışmaları ile ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılar, kalkınmalarına yönelik bireysel ve müşterek menfaatlerini korur, araştırma ve incelemelere imkân sağlar.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page