top of page

05 Nis Sal

|

Originn | Coworkig

Sezin İlbasmış İle Herkes Dans Edebilir

Bir dans koreografisinin parçası olmak için profesyonel dansçı olmana gerek yok. Birlikte dans etmenin yanında birlikte üretme atölyesi de olan Sezin İlbasmış İle Herkes Dans Edebilir; hiphop, new style tarzlarında her katılımcının takım olarak dans edebileceği bir etkinlik.

Sezin İlbasmış İle Herkes Dans Edebilir
Sezin İlbasmış İle Herkes Dans Edebilir

Saat ve Yer

05 Nis 2016 18:30 – 20:30

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bir dans koreografisinin parçası olmak için profesyonel dansçı olmana gerek yok. Birlikte dans etmenin yanında birlikte üretme atölyesi de olan Sezin İlbasmış İle Herkes Dans Edebilir; hiphop, new style tarzlarında her katılımcının kendisine ait stilini ortaya koyacağı ve takım olarak dans edebileceği bir etkinlik.

Eğitmen: 2005 yılından bu yana Sanem Demirkaya, Melek Yel, D. Jamel Fellouhe, Patrick Chen, Sharyl Murakami, Camillo Lauricella, Alex Bullon, Zenia gibi isimlerden hiphop ve flamenko eğitimi alan Sezin İlbasmış, 2010- 2012 yılları arasında hiphop alanında profesyonel dansçı olarak Sanem Demirkaya Dance Company'de yer almıştır. Birçok etkinlikte, TV şovlarında ve reklam filmlerinde yer alan dansçı halen profesyonel olarak dans etmektedir.

Katılım ve detaylar için: info@originn.com.tr Katılım Bedeli: 50

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page