top of page

25 Eki Sal

|

Originn | Coworkig

Sohbet: Orhan Alptürk

Originn, hayat hikayesi, kariyeri, başarıları ve enteresan karakterleri ile ilham kaynağı olan kişileri konuk etmeye devam ediyor. Ekim ayındaki ikinci konuğumuz ise fotoğraf sanatçısı Orhan Alptürk.

Sohbet: Orhan Alptürk
Sohbet: Orhan Alptürk

Saat ve Yer

25 Eki 2016 19:00 – 21:00

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Originn, hayat hikayesi, kariyeri, başarıları ve enteresan karakterleri ile ilham kaynağı olan kişileri konuk etmeye devam ediyor.

Ekim ayındaki ikinci konuğumuz ise fotoğraf sanatçısı Orhan Alptürk.

40'tan fazla kişisel sergi, makale ve dergi yazıları olan, fotoğraf teorisyeni ve eğitmeni Orhan Alptürk; İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi'nde Görsel Okuma, Yazma ve Anlamlandırma, Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Çağdaş Fotoğraf ve Yorumu, İzmir Üniversitesi'nde ise Dizisel Anlatılarda Yaratıcılık konularında dersler vermiştir.

Aykırı bakma ve görme ekseninde yapacağı söyleşisinde; geleceğin görsel dünyasından bahsedecek olan Orhan Alptürk, geleceğe dair hayaller ve mesajları doğru algılama üzerine düşüncelerini de bizlerle paylaşacak.

Orhan Alptürk'ün kişisel sergileri dışında reklam, moda ve sayısal teknolojilerin fotoğrafa uygulanması konularında da çalışmaları bulunuyor.

Sohbet 25 Ekim Salı günü saat 19:00'da olup herkese açık ve ücretsizdir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page