top of page

09 Ara Cmt

|

Originn | Coworkig

Yol Arkadaşım Olur musun ? Teslim Töreni

Karşıyaka One Team olarak bu yıl ilk kez Adım Adım İzmir ailesiyle birlikte Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin açtığı “ Yol Arkadaşım Olur musun? “ bağış kampanyasının içerisinde olma kararı aldık.😇

Yol Arkadaşım Olur musun ? Teslim Töreni
Yol Arkadaşım Olur musun ? Teslim Töreni

Saat ve Yer

09 Ara 2017 13:30 – 14:30 GMT+3

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Karşıyaka One Team olarak bu yıl ilk kez Adım Adım İzmir ailesiyle birlikte Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin açtığı “ Yol Arkadaşım Olur musun? “ bağış kampanyasının içerisinde olma kararı aldık.

Kampanyanın sonunda 26 bağış koşucumuzun aracı olduğu 1023 adet bağış ile tam 51.244,36₺ bağış topladık.

Toplanan bağışlar ile 13 akülü sandalyenin ve Tofd’nin destekleriyle alınacak olan 2 aktif spor sandalyesinin teslim törenini Cumartesi günü 13:30’da Originn 'de iyilik peşinde koşan siz değerli katılımcılarımız ile düzenleyeceğiz.

Hep birlikte sağlamaya çalıştığımız katkılarımızı, hem değerli bağış koşucularımızın, hem bağışçılarımız aracılığıyla kampanyaya bağış yapan dostlarımızın, hemde bağış koşucusu olmak isteyen/düşünen adayların somut olarak görebileceği bir tören olmasını hedeflemekteyiz.

Gerçekleştirilecek bu törende TOFD, Adım Adım ve Karşıyaka One Team ‘in neler yaptığı ile ilgili sunumlar, bağışçılar için sertifika töreni ve ihtiyaç sahipleri için teslim töreni yapılacaktır.

Bornova Originn 13:30 09.12.2017 ( Cumartesi )

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page