top of page

Tue, Aug 02

|

Originn | Coworkig

UNIFY Yeni Ay Kadın Çemberi

'Tamamen görünür ol, korkusuzca kendin ol! Sana verilmiş yetenekleri çevrenle paylaşıyor musun? Özgünlüğünü koruyarak, düşünsel, duygusal, yaratıcı ve enerjitik düzeyde tamamen görünür olmak senin için ne ifade ediyor? İç sesin destekleyici mi yoksa genelde seni sabote mi ediyor?

UNIFY Yeni Ay Kadın Çemberi
UNIFY Yeni Ay Kadın Çemberi

Saat & Yer

Aug 02, 2016, 8:00 PM – Aug 03, 2016, 12:00 AM

Originn | Coworkig, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

'Tamamen görünür ol, korkusuzca kendin ol!

Sana verilmiş yetenekleri çevrenle paylaşıyor musun? Özgünlüğünü koruyarak, düşünsel, duygusal, yaratıcı ve enerjitik düzeyde tamamen görünür olmak senin için ne ifade ediyor? İç sesin destekleyici mi yoksa genelde seni sabote mi ediyor? Bu soruları cevaplamak için kendine dönmeye ve kendinle yüzleşmeye hazır mısın?

Dünya büyük bir dönüşümün eşiğinde ve değişim sende başlıyor. Bu dönüşümün yaratıcısı olarak kendi güzelliğini, gerçekliğini, yeteneklerini ve gücünü farketmek ve onurlandırmak için bir davet sunuyorum sana. Bu yeni ay çemberinde tamamen görünür ve korkusuzca kendimiz olmaya birlikte niyet edelim. Hatta bunu dünyanın farklı noktalarında hiç görmediğin kadınlarla, onlarla kalpten bir bağ kurarak aynı anda yapalım.'

Bu çember etkinliği Unify Global Sisterhood kapsamında dünya çapında farklı noktalarda aynı zamanda yapılacaktır.

Dönüşümün kendisi olan dünya kadınları arasında yerini almak istiyorsan seni de bekliyoruz.

Meditasyon ile başlayacak çalışma, çember oturumu ile devam edecek. Yeni ay niyetleri dile getirilip, kapanışta yeniye alan açmak, eski enerjiyi temizlemek için dans ederek frekans yükseltilecek.

http://www.women.unify.org

Kolaylaştırıcı: Dane Rusçuklu

Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olan, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde yüksek lisansını tamamlayan ve aynı üniversitede çalışmalarını sürdüren Dane, 2011 yılından bu yana yoga, 2013 yılından bu yana ise çağdaş dans ile uğraşıyor.

Dans, yoga, enerji uyumlamalı seminerler ve derin meditasyon çalışmaları ile kendine doğru olan yolculuğuna devam eden Dane, hayatındaki dönüşümün güzelliğine bir yandan hayret ederken bir yandan da bunu çevresindeki herkesle paylaşmak istiyor.

Katılım bedeli 50 TL'dir. Detaylar ve kayıt için info@originn.com.tr

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page