top of page
Events

Meet the events

 • Originn Food Community
  Originn Food Community
  Every 2 Weeks
  Originn Coworking
  Join us to participate in biweekly distributions, to share the story of the products on your plate, to support clean production, and to be not just a producer but a derivative.
 • Originn Kitap Kulübü
  Originn Kitap Kulübü
  Saati henüz belli değil
  Online Buluşma
  Originn Kitap Kulübü başladı.
 • CM_Izmir: Ritim
  CM_Izmir: Ritim
  Fri, Nov 24
  Bornova
  Temponuzu hangi ritimler belirliyor? Semavi bir ritim hepimizin etrafında nabız gibi atıyor. Dünya dönüyor. Güneş doğuyor ve batıyor. Ay, gelgitleri her gün iki kez çekiyor ve serbest bırakıyor. Mevsimler her yıl döngüye giriyor. Doğal, istikrarlı bir ileri geri döngüsü.
 • CM_Izmir: Dayanıklılık
  CM_Izmir: Dayanıklılık
  Fri, Oct 20
  Bornova
  Anlık hazlara değer veren bir dünyada dayanıklılık, en ödüllendirici zaferlerin sabır ve azimden doğduğunu hatırlatır. Düştüğümüzde bile ayağa kalkabilme ve sebatın dönüştürücü gücünü kucaklayabilme yeteneğidir.
 • CM_Izmir: Sadelik
  CM_Izmir: Sadelik
  Fri, Sep 22
  Karşıyaka
  İskandinav ve Japon minimalizminin tasarım geleneklerinde, eşyaların azaltılması daha büyük bir huzur ve rahatlık hissi yaratır. Sadelik bizi daha azıyla yetindiğimizde ne kadar zengin hissedebileceğimizi hayal etmeye davet ediyor. Aşırılıkları nerede kısıtlayabilir ve düzene sokabilirsiniz?
 • Cm_Izmir : Onur
  Cm_Izmir : Onur
  Fri, Aug 25
  Bornova
  Onur, özgünlüğün güçlü bir ifadesidir. Bize kendimiz olarak ortaya çıkma ve değerlerimizle uyum içinde yaşama lütfunu verir. Özlemlerimizin, pişmanlıklarımızın ve umutlarımızın her tonunu (bizi biz yapan bu güzel ve güçlü şeyleri) kucaklar.
 • Cm_Izmir : Hazine
  Cm_Izmir : Hazine
  Fri, Jul 21
  Bornova
  İçgüdümüz, onları sıkıca tutmaktır. Hazinelerimizi zamanın çürümesinden korumak ve değerimizin bir kanıtı olarak sergilemek için cam vitrinlere kapatırız.Kaybetmekten korkarız, ancak bu korku içinde onları keyifle anma yeteneğimizi de kaybederiz.
 • Cm_Izmir : Düş
  Cm_Izmir : Düş
  Fri, Jun 16
  Bornova
  Düşler, uyanıkken rüya görmenizi sağlar, tam olarak içinizde ya da dışınızda olmayan bir yerlerden ortaya çıkmış gibi görünen gevşek çağrışımlar yapar. Hayal gücümüz geçmiş hatıraları ve yeni başlayan hayalleri çağırır.
 • Cm_Izmir : Kabullenme
  Cm_Izmir : Kabullenme
  Sat, May 27
  Bornova
  Kabullenme, bu yaban hayvanının, her zaman narin ev kedisi gibi olan kalbimizin yanında yaşadığını bilmektir. Değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul etmek, değiştirmeniz gereken şeyleri değiştirmek için enerji toplamanıza yardımcı olabilir.
 • Cm_Izmir : Hareket
  Cm_Izmir : Hareket
  Fri, Apr 14
  Bornova
  Hareket, evrensel bir varoluş halidir. Hatta dinlenirken bile, oluşumuzdaki maddeler hareket halindedir - atomaltı parçacıklar baş döndürücü bir hızda dönerler ve katı bir his yaratırlar.-
 • Cm_Izmir : Yolsuzluk
  Cm_Izmir : Yolsuzluk
  Fri, Mar 24
  Bornova
  Bazı insanlar yolsuzlukla hayatta kalırlar, yaşadıkları labirentvari bürokrasiler aksini tam anlamıyla imkansız kılar. Ama onlar hayatta kalırken diğerleri yok olur.
 • Online Yoga Sınıfı
  Online Yoga Sınıfı
  Mon, Jan 23
  Online Yoga Sınıfı
  Damla Demirbağ'ın kolaylaştırıcılığı ile online yoga sınıfına katılmak ister misiniz? Toprak elementli yoga dersleri haftada 3 gün ve 2 ay sürecek şekilde tasarlandı ve dönem 23 Ocak'ta başlıyor. Pazartesi - Çarşamba 19.00-20.00 Cumartesi 11.00-12.00
 • Cm_Izmir : Sığınak
  Cm_Izmir : Sığınak
  Fri, Jan 20
  Bornova
  Artık koşmayı bırakabilirsiniz, burada güvendesiniz. Bir sığınak savunmasız durumdakilere koruma sağlar: Şiddetten kaçanlara, dışlananlara, kendilerine yer olmadığı söylenenlere, hatta yaşam alanları yok olan hayvanlara. İşte sonunda başınızı yaslayıp dinlenebileceğiniz bir yer.
 • OriginnFoodLab // Arzu Hakbilir ile Şarap & Çikolata Tadım Eşleşmesi
  OriginnFoodLab // Arzu Hakbilir ile Şarap & Çikolata Tadım Eşleşmesi
  Arzu Hakbilir’in hazırladığı çok özel şarap seçkisinin, Podisi ‘Bean To Bar‘ Çikolataları ile eşleştirileceği tadım etkinliğine bekliyoruz. Katılım ücreti kişi başı 700 TL'dir.
 • Cm_Izmir : Bolluk
  Cm_Izmir : Bolluk
  Fri, Dec 30
  Bornova
  Bu ay hem yeni yıla geçişi hem de ‘’bolluk’’ temasıyla çoğaltırken azalttıklarımızı paylaşmak ve bir aradalığımızı kutlamak için bu yolculukta birlikte olduğumuz sizleri ve şimdiye kadar davet ettiğimiz tüm konuşmacılarımızı 30 Aralık günü Originn’e davet ediyoruz.
 • Co.Creathon - "Disinformation in Emergency Situations"
  Co.Creathon - "Disinformation in Emergency Situations"
  "Co.Creathon - Disinformation in Extraordinary Situations" workshop will be held with our stakeholder IKV Istanbul EU Information Center between 2-9 October.
 • CM_Izmir : Hakikat: Ediz Dikmelik
  CM_Izmir : Hakikat: Ediz Dikmelik
  CreativeMornings İzmir’in bu ayki konuğu çocuklarla felsefe ve düşünme eğitmeni ve “Sorgulayan Çocuklar” kitabının yazarı Ediz Dikmelik 🙌
 • CM_Izmir : Dare : Fatih Gençkal
  CM_Izmir : Dare : Fatih Gençkal
  This month's guest of CreativeMornings İzmir, together with artist, trainer and curator Fatih Gençkal, will talk about "Courage".
bottom of page