top of page

CLIMATHON

Climathon, iklimsel sorunların somut projelere dönüştürülmesi, iklim pozitif işletmelerin ve başlangıçların desteklenmesi ve yerel politika değişikliklerinin ele alınması ile güçlü çözümler ile ele alan bir platformdur.

Projeyi incelemek için dokunun.

kapak

HACK 4 CITY

100 girişimcinin yarıştığı Hack4City, günümüzde hızla büyüyen şehirlerin ulaşım, enerji, binalar, kamu güvenliği, ekonomik kalkınma, halk sağlığı ve benzer birçok konudaki sorunlarına, İzmirli girişimciler tarafından yenilikçi çözümler üretilmesi için tasarlanmıştır.

Projeyi incelemek için dokunun.

hack.jpg

STARTUP WEEKEND FOOD & TECH

Tasarımıyla, tarımdan sofraya ve geri dönüşümüne kadar gıda konusunda yenilikçi bir fikri olan herkesin katılımına açık, 3 gün süren maraton Izmir Startup Weekend ‘food & tech’, Pınar Ana Sponsorluğu’nda, Stage-Co, Kök Projekt, Yaşar Üniversitesi ve Originn işbirliğinde gerçekleştirildi.

Projeyi incelemek için dokunun.

kapak

HACK'O MUSIC

Hack’OMusic(HOM), müzik ve seslerin sınırlarını zorlayan müzisyenleri, müziği teknoloji ile buluşturmak isteyen futuristleri, sanatçıları, müzik girişimi adaylarını, mühendisleri, yazılımcıları, tasarımcıları, hayal edebilen iş geliştiricileri, profesyonelleri ve öğrencileri kısaca müzik ile ilgili herkesi bir araya getirecek bir Hackathon serisidir.

Projeyi incelemek için dokunun.

kapak

SOSYAL KOOPERATİFÇİLİK

HACKATHONU

Sosyal kooperatifçilik üzerine çalışan bireylerin/grupların bir araya gelerek, uzman mentörlerin katkılarıyla çalışma modelleri oluşturduğu, grup ve vizyon çalışmaları gerçekleştirdiği “Sosyal Kooperatif Hackathonu” Originn ev sahipliğinde gerçekleşti.

Projeyi incelemek için dokunun.

IMG_3992.HEIC

STARTUP WEEKEND

Farklı sektörden farklı görev ve yetkinliklerde kişileri bir araya getiren etkinlik, kişilerin tanışması, takım olması ve beraber projeler geliştirmesine imkan tanıması için tasarlandı ve  Yaşar Üniversitesi, StageCo ve Originn Coworking işbirliği ile gerçekleşti.

Projeyi incelemek için dokunun.

kapak
bottom of page