top of page

Sat, May 27

|

Bornova

Cm_Izmir : Kabullenme

Kabullenme, bu yaban hayvanının, her zaman narin ev kedisi gibi olan kalbimizin yanında yaşadığını bilmektir. Değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul etmek, değiştirmeniz gereken şeyleri değiştirmek için enerji toplamanıza yardımcı olabilir.

Cm_Izmir : Kabullenme
Cm_Izmir : Kabullenme

Saat & Yer

May 27, 2023, 9:30 AM

Bornova, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

CreativeMornings Izmir’in bu ayki konuğu; aile, sağlık, miras ve iş hukuku alanlarında etkin dinleme ve ihtiyaç analizi ile çatışma ve anlaşmazlıkların çözümü üzerinde uzman olan Cevher Burcu Bağıran 🙌🏻

Burcu Kendisini; Kadın, anne, evlat, kardeş, yargı dünyasında yetişmiş yargısızlığa inanan bir avukat ve Şiddetsiz İletişim Gönüllüsü olarak tanımlıyor.

Uyuşmazlık konularında herkesin ihtiyaçlarının eşdeğerlilikle gözetildiği, barışçıl yollar aramayı, bu vesile ile adalet, eşitlik ve hakkaniyetin açığa çıkmasını, anlaşmazlıkların onarılmasında iç barışın önemini anlamlı ve değerli buluyor.

İnsanın şifasının şefkatten geçtiğine ve insanın çabasıyla değişimin ve dönüşümün mümkün olduğuna inanıyor, çatışmaların barışçıl yollarla çözümüne destek veriyor ve doğasındaki şefkatle buluşmak için emek, zaman ve kaynak ayırıyor.

Burcu, yaşamındaki mana arayışını, kendisi bilgiyle ve deneyimle besleyerek sürdürüyor.

27 Mayıs 10:00 da ‘Kabullenme’ temasını Cevher’in perspektifinden dinlemek için sizi Originn ‘e davet ediyoruz. 

#cmizm #creativemornings #CMAcceptance #creativemorningsizmir

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page