top of page

Wed, Apr 20

|

Origin | coworkig

Chat : Call Receiver

The Co-Founder and Creative Director of Big'n Bold Experiential Marketing Agency, Çağrı Mr. Buyer, is a guest at Originn to tell his entrepreneurship story and guerrilla marketing strategies.

Chat : Call Receiver
Chat : Call Receiver

Saat & Yer

Apr 20, 2016, 6:00 PM – 8:00 PM

Origin | coworkig, Kazimdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/Izmir, Turkey

Bu Etkinlik Hakkında

Big'n Bold Experiential Marketing Agency’nin Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Çağrı Alıcı girişimcilik hikayesi ve gerilla pazarlama stratejilerini anlatmak için Originn’e konuk oluyor. 

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Girşimcilik, İnovasyon ve Yönetim alanında yüksek lisansını tamamlayan Çağrı Alıcı, kariyerine RE/MAX gerilla pazarlama projeleri ile başladı. Daha sonra Youth Republic'te reklam yazarlığı yaptı ve ilk girişimi olan Sokak Casting'i hayata geçirdi. Sokakta bulduğu yeni yüzleri reklam, sinema ve T.V. dünyasına kazandırmayı amaçladığı projesi ile reklam sektöründe adını duyurmayı başardı. 1 yıl sonra bu girişimini devretti ve Portekiz'de faaliyet gösteren dünyanın önemli gerilla pazarlama ajanslarından Torke'nin yolunu tuttu.

Türkiye döndükten sonra farklı reklam ajanslarında çeşitli görevler alan Çağrı Alıcı, ikinci girişimi olan Big'n Bold'u 2011 yılında hayata geçirdi. Kendisi halen Kristal Elma, Felis, DPİD gibi yarışmalardan ödüllerle dönen Big'n Bold'un kreatif direktörlüğünü sürdürmektedir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page